Clubul oamenilor de
afaceri din România

Membri Locali

Marius  Darie

Marius Darie


Mind Detox
Hello@minddetox.ro
0721288577
Daniel  Doroftea

Daniel Doroftea

Centru De Fitness/ Sală De Sport
fantastic Fit
daniel.doroftea@yahoo.com
0741080817
Andreea  Tihulcă

Andreea Tihulcă

Rețea Privată De Sănătate
regina Maria
andreea.tihulca@reginamaria.ro
0723550363
Ramona  Cervenciuc

Ramona Cervenciuc

Design Și Consiliere Vestimentară
sc Alira Trust World Srl.
contact@costumecuatitudine.ro
0747065919
Oana  Nicolcea

Oana Nicolcea


On Learning & Development
oana@on-hr.ro
40724936448
Ioana  Stan

Ioana Stan

Consultanță și Educație Financiară Pentru Antrepenori
best4business
contact@ioanastan.ro
0756192911
Dana  Lupșa

Dana Lupșa

Comunitati De Femei Antreprenoare Si Educatie Financiara Pentru Copii
asociația Happy Moms
dana.lupsa@gmail.com
0722612965
Maria Magdalena  Maftei

Maria Magdalena Maftei

Anima Holidays Este Rezultatul Unei Experienţe De Peste 40 De Ani Și Propune O Nouă Formă De Turism, Un Turism Responsabil Pentru O Dezvoltare Durabilă Cu Scopul De A Asigura O Calitate Mai Bună A Vieţii Pentru Generaţiile Prezente, Dar Și Pentru Cele Viitoare.
Everyn Anima Holidays
mariamagdalenamaftei@gmail.com
40744762822
Florina   Babau

Florina Babau


Ascent Group
florina.babau@ascentgroup.ro
0735333841
Mihai  Costea

Mihai Costea

Solutii Software Pe Tehnologii Web
cosmic Web Srl
mihaicostea@cosmicweb.ro
0766379439
Susana  Böszörményi

Susana Böszörményi


Kinetoterapeut
boszormenyizsuzsa@yahoo.com
0744855943
Mihai  Boisteanu

Mihai Boisteanu


Kardynal
boisteanumihai@kindustrial.ro
0732492761
Razvan   Chirion

Razvan Chirion


Lubrisol Trade
office@lubrisol.ro
0726736412
Robert  Dalas

Robert Dalas

Servicii Profesionale De Comercializare, Service Si Inchiriere De Scule Si Utilaje Pentru Constructii.
eurotech
robert.dalas@eurotech-iasi.ro
0740884203
Gianina  Doroftea

Gianina Doroftea

Slim On Este O Platformă De Antrenamente Online.
slim On
doroftea.gianina@gmail.com
0740370878
Claudiu  Roman

Claudiu Roman

Cult Of Coders Este O Companie De Dezvoltare Web.
cult Of Coders
claudiu.roman@cultofcoders.com
0747060982
Constantin  Isarie

Constantin Isarie

Servicii Video Marketing
studioup
costel.isarie@gmail.com
0740035741
Raul   Szarvas

Raul Szarvas


Neria Architecture
raulszarvas@gmail.com
0745758348
Andrei  Crudu

Andrei Crudu

It Consultant And Trainer, Freelancer
nincode
andrei@crudu.eu
40727796355
Loredana  Ionescu

Loredana Ionescu


Life And Business Coaching
loredana.constanta.dumitru@gmail.com
0734239308
Andrei  Popescu

Andrei Popescu

Ajutăm Afacerile Să Crească Dezvoltând Branduri Sofisticate Și De Lungă Durată.
Wave Ideas
office@wave-ideas.com
0756090559
Mihaela  Berteanu

Mihaela Berteanu


Campion Broker De Aigurari
mihaela.berteanu@campionbroker.ro
0728303786
Mihail  Stah

Mihail Stah

Fabricarea Si Comercializarea Produselor Textile
stamol Grup
director@conteelegant.ro
0785588470
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă

Contabilitate, Consultanta Fiscala Si Audit
S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Mihai   Oprea

Mihai Oprea


Mirela Si Mihai
contact@mirelasimihai.ro
0766418386
Luminita  Coman

Luminita Coman


As H Roses Srol
lumicoman@yahoo.com
0723306960
George  Țangara

George Țangara


Trendex Electronics
george.tangara@trendex.ro
0722295183
Eliza  Voicu

Eliza Voicu


Cabinet De Avocat
avocat_eliza.voicu@yahoo.com
0728108779
Ioana  Luca

Ioana Luca

Restaurant Cu Specific Spaniol
andalu Gastrobar
andalu.gastrobar@gmail.com
0740977316
Cătălin   Timiș

Cătălin Timiș

Broderie Computerizată Și Print Dtg Pentru B2b
embroideryhouse
catalintimis3@gmail.com
0761606635
Ioana  Chirianu

Ioana Chirianu

Servicii De Hr
Ioana Chirianu Pfa
ioana.chirianu@gmail.com
0762050643
Angelica  Ene

Angelica Ene


Diamond Consulting
angelica.ene@diamondconsulting.ro
0744240769
Silviu  Georgescu

Silviu Georgescu


Gedis Beverages
silviugeorgescu@gedisbeverages.ro
0733226083
Ovidiu  Oltean

Ovidiu Oltean

Traininguri, Consultanta Si Cursuri Online De Public Speaking
the Top Speakers Srl
ovi@ovidiuoltean.ro
0745483896
Edvin Robert  Taut

Edvin Robert Taut


Sc Tehno Instal Srl
tiproiect@gmail.com
0040741471526
Ionel  Popescu Test

Ionel Popescu Test

Descriere Test Scurta
test
test@test.ro
0722222222
Vladimir  Putnic

Vladimir Putnic


Pem-tim Equipro
office@pem-tim.ro
0723532483
Alexandru  Dan

Alexandru Dan


Legis & Conta Consulting
danalexlcc@gmail.com
0724579089
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă


S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Violeta  Bizineche

Violeta Bizineche


Bevibo 2 Serv
violetabevibo@yahoo.com
0746081835
Diana  Grosu

Diana Grosu

Program De Televiziune
iași Tv Life
diana.grosu@iasitvlife.ro
0734545367
Eduard  Avramita

Eduard Avramita


Gear Moto Srl
Edi@gearmoto.ro
0759018363
Nizar  Badarnih

Nizar Badarnih


C.m.e. Dr. Nizar. K. Badarnih
bn2095k@gmail.com
0743494243
Mihaela  Musteață

Mihaela Musteață

Viva Fm Iași Este Un Post De Radio Local.
viva Fm
mihaela@vivafm.ro
0759037701
Theodor  Irimescu

Theodor Irimescu

Cursuri De Tehnologie Adaptate Copiilor, Traineri Specializați Din Industria It Gata Să Inspire Tânăra Generație Spre A Lucra Cu Computerul.
code School
theodor@codeschooliasi.ro
40726210351
Daniel  Cioancă

Daniel Cioancă

Club De Networking, Revista Online, Workshop-uri De Business
devos
daniel.cioanca@devos.ro
40740094332
Alina  Hlipcă-radovici

Alina Hlipcă-radovici

Agenție De Marketing Și Social Media
alina Hlipcă Marketing Agency
hlipca.alina@yahoo.com
0726544215
Roxana  Baban

Roxana Baban

Cabinet De Avocatură
Cabinet Avocat Roxana Baban
avocat.roxana.baban@gmail.com
0742985205
Madalin  Dinu

Madalin Dinu


Restart Energy One
madalin.dinu@restartenergy.ro
0721030222
Maria   Barbu

Maria Barbu


”barbu”- Societate Profesională Notarială
office@notarbarbu.ro
0726007898
Florin  Aconstantinesei

Florin Aconstantinesei


Sc Terraverde Srl
florin.aconstantinesei@terraverde.com.ro
0721891709
Georgian  Godeanu

Georgian Godeanu


Asociatia Prahova In Actiune
georgian.godeanu@startblogic.ro
0723006425
Adrian  Sorocaniuc

Adrian Sorocaniuc

Diagnostic Financiar Al Afacerii Și Consultanță
feedforward As Consulting
feedforward.as@gmail.com
0748198967
Mara  Iepure

Mara Iepure

The Professional's Selling Game
sellification.org
mara@sellification.org
0740636213
Cristina  Militoiu

Cristina Militoiu


Sc Mev Logistics Consulting Srl
gradinadelavanda@yahoo.com
0729600721
Vasile  Ailene

Vasile Ailene


Liga Studentilor Centru Universitar Ploiesti
vasile.ailene@yahoo.com
0752843113
Mihaela  Geangu

Mihaela Geangu

Paralela 45 Este O Agentie De Turism.
paralela 45
barlad@paralela45.ro
0745168798
Simona   Bâgu

Simona Bâgu


Standard Cont
bagusimona@gmail.com
0744654186
Anda  Enache

Anda Enache


Concept 4 You
enacheandamirela@yahoo.com
0740661581
Alin  Velciu

Alin Velciu


Desy
alin.velciu@desy.ro
0721768627
Valentina  Gheorghe

Valentina Gheorghe


Le Temps Des Fleurs
gheorghe.vali@gmail.com
0720008779
Adriana  Valimareanu

Adriana Valimareanu


Bizzclub Ploiesti
ploiesti@bizz.club
0735294404
Denis   Fogas

Denis Fogas


Nn Romania Asigurari Si Pensii
Denis.Fogas@nnconsultant.ro
0723205246
Ionut  Urzeala

Ionut Urzeala


Isports Ploiesti Si Echipamentul.ro
i.urzeala@ymail.com
0724139353
Laura  Popescu

Laura Popescu


Metropolitan Life
laura.popescu@agentiemetropolitanlife.ro
0731962600
Adelaide - Loredana  Bocsa

Adelaide - Loredana Bocsa


S.c. Dedaly Construct 1002 Art S.r.l.
bocsa_adelaide@yahoo.com
0758605134
Violeta   Tanasă

Violeta Tanasă

Societatea De Contabilitate Si Audit Financiar
image Consult Office
contact@contaconsult.tm.ro
0742266615
Oana Codruța  Miloicov Băcean

Oana Codruța Miloicov Băcean


Holistic Lounge Srl
baceano@gmail.com
0745170879
Florentina  Lungu

Florentina Lungu


Logiscool - Centrul Educational Succes Personal Si Cursuri Copii Ploiesti
florentina.lungu@succespersonal.ro
0723158725
Vasile  Ciubotariu

Vasile Ciubotariu

Intervenim Cu Promptitudine La Orice Oră Pentru A Remedia Avarii La Orice Tip De Instalații
Depanari Rapide
contact@depanari-rapide.ro
0770655225
Mihai  Curecheru

Mihai Curecheru

Experiență În Proiectarea Produselor, Design Industrial Și Servicii De Inginerie.
avetech Design
mihai@avetechdesign.com
0740297535
Livia  Rus

Livia Rus


S.c. Agro Marus S.r.l.
office@agromarus.ro
0747862350
Cristina  Arad

Cristina Arad

Furnizori De Echipamente Și Tehnologie În Industria Sticlei
alumni
cristina.arad@alm.ro
0722546546
Carmen Delia  Mihaila

Carmen Delia Mihaila


Nn Asigurari De Viata Si Pensii
carmen.mihaila@nnconsultant.ro
0722985656
Ovidiu  Stochici

Ovidiu Stochici

Singurul Club Particular Din Iași Participant În Campionatele Naționale Organizate De Federația Română De Baschet.
club Sportiv Stomart
stochiciovidiu@gmail.com
0747435666
Mariana  Frincu

Mariana Frincu


Sc Therock Construct Srl
mariana_frincu@yahoo.com
0727741242
Oana  Lupu

Oana Lupu

Consultare Și Proiectare Peisagistică
arhipeis Online
lupu_oana2007@yahoo.com
0745313858
Elisei   Profir

Elisei Profir


Bizz.club Romania
pro.elisei@gmail.com
0747592366
Răzvan   Zvorișteanu

Răzvan Zvorișteanu


Promer Group
razvan.zvoristeanu@promer.ro
0745515741
Ilinca  Condrea

Ilinca Condrea

Piscina, Restaurant, Pensiune, Evenimente În Iași
eos Complex
ilinca@eosclub.ro
0748884382
Lelia  Grigore

Lelia Grigore


Sca Dobrinescu Dobrev
lelia@dobrinescudobrev.ro
0729093283
Iuliana  Negru

Iuliana Negru


Vidya Project
negruiuliana_vidya@yahoo.com
0755677619
Marius  Velescu

Marius Velescu

Principalii Importatori Și Distribuitori Din Sectorul De Comerț Cu Amănuntul Și Al Serviciilor Alimentare De Polietilenă Și Consumabile De Hârtie.
barrier Vacuum Bags
contact@ambalajepersonalizate.ro
0755116156
Pavel  Moscalu

Pavel Moscalu

Servicii De Topografie Si Cadastru
Terracad Construct
terracad.construct@gmail.com
0741343456
Claudia  Clicinschi

Claudia Clicinschi

Activitatile Educativ-reacreative.
esteli
claudia.clicinschi@yahoo.com
0725219179

Dorești să te alături comunității bizz.club România?