Clubul oamenilor de
afaceri din România

Membri Locali

Roxana  Baban

Roxana Baban

Cabinet De Avocatură
Cabinet Avocat Roxana Baban
avocat.roxana.baban@gmail.com
0742985205
Mihaela  Berteanu

Mihaela Berteanu


Campion Broker De Asigurare Si Reasigurare
mihaela.berteanu@campionbroker.ro
0728303786
Eugen   Resmelita

Eugen Resmelita


Talleres Multicar
eresmelita@yahoo.com
678154559
Petrica Robert  Grigoriu

Petrica Robert Grigoriu



grigoriu.petrisor@yahoo.com
0757902784
Florin  Aconstantinesei

Florin Aconstantinesei


Sc Terraverde Srl
florin.aconstantinesei@terraverde.com.ro
0721891709
Luminita  Coman

Luminita Coman


As H Roses Srl
lumicoman@yahoo.com
0723306960
Ilinca  Condrea

Ilinca Condrea

Piscina, Restaurant, Pensiune, Evenimente În Iași
eos Complex
ilinca@eosclub.ro
0748884382
Adrian  Stratulat

Adrian Stratulat

Servicii De Medicină Veterinară Și Distribuire De Produse Veterinare
eris Vet
contact@erisvet.ro
0758864576
Simona   Bâgu

Simona Bâgu


Standard Cont
bagusimona@gmail.com
0744654186
Anda  Enache

Anda Enache


Concept 4 You
enacheandamirela@yahoo.com
0740661581
Mihai  Costea

Mihai Costea

Solutii Software Pe Tehnologii Web
cosmic Web Srl
mihaicostea@cosmicweb.ro
0766379439
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă


S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Liviu  Zârnovean

Liviu Zârnovean

Arhitectura Si Desing Interior
dart Architects
liviu.z@darch.ro
0722249091
Răzvan   Zvorișteanu

Răzvan Zvorișteanu


Promer Group
razvan.zvoristeanu@promer.ro
0745515741
Eva Elena Daniela  Badea

Eva Elena Daniela Badea


Sc Cofetaria Narcisa Srl
eva.badea86@gmail.com
0727121006
Cristian  Bârleanu

Cristian Bârleanu


Cristian Abc
contact@fotoevenimenteiasi.ro
0720232064
Lelia  Grigore

Lelia Grigore


Sca Dobrinescu Dobrev
lelia@dobrinescudobrev.ro
0729093283
Ioana  Stan

Ioana Stan

Consultanță și Educație Financiară Pentru Antrepenori
ioanastan.ro
contact@ioanastan.ro
0756192911
Diana  Stîngă

Diana Stîngă

Darcom Energy Oferta Servicii De Proiectare, Comercializare, Instalare, Reparatii Si Intretinere A Sistemelor Fotovoltaice De Tip On-grid, Off-grid Si Hibrid.
darcom Energy Solutions Srl
diana@darcomenergy.ro
0723909007
Alexandra  Ochea

Alexandra Ochea


Bizz.club
ploiesti@bizz.club
0735294404
Aurelia  Ilies

Aurelia Ilies

Consultanță Pentru Afaceri Și Management
Ayn Business&development S.r.l.
ayn.ilies@gmail.com
0734402950
Vlad  Gafencu

Vlad Gafencu


Devos/bizz.club
vlad.gafencu@yahoo.com

Ana  Maria  Palimariu

Ana Maria Palimariu


Palimariu Ana Maria Persoana Fizica Autorizata
anamaria.palimariu@gmail.com
0746553247
Constantin  Isarie

Constantin Isarie

Servicii Video Marketing
studioup
costel.isarie@gmail.com
0740035741
Emilia Raluca  Socaciu

Emilia Raluca Socaciu


Emilia Socaciu
ers.abogadosalcala@yahoo.com
600292243
Violeta   Tanasă

Violeta Tanasă

Societatea De Contabilitate Si Audit Financiar
image Consult Office
contact@contaconsult.tm.ro
0742266615
Violeta  Bizineche

Violeta Bizineche


Bevibo 2 Serv
violetabevibo@yahoo.com
0746081835
Oana  Falup

Oana Falup

Coachcompanion România Este O Companie De Training In Coaching Certificata De Icf
coach Companion Romania Srl
oana.falup@coachcompanion.ro
0744829347
Valentina  Gheorghe

Valentina Gheorghe


Le Temps Des Fleurs
gheorghe.vali@gmail.com
0720008779
Silviu  Georgescu

Silviu Georgescu


Gedis Beverages
silviugeorgescu@gedisbeverages.ro
0733226083
Diana  Grosu

Diana Grosu

Program De Televiziune
iași Tv Life
diana.grosu@iasitvlife.ro
0734545367
Ramona   Duca

Ramona Duca

Vlamira Este Salonul Unde Eleganța Devine Un Stil De Viață, Iar Frumusețea Este O Expresie Pe Care O Captăm Prin Fiecare Gest.
vlamira Beauty Salon
Ramonaduca1@gmail.com
0741787283
Catalina  Cazan

Catalina Cazan


Gabalem Contfin Srl
margarit.catalina@yahoo.com
0724033393
Alina  Hlipcă-radovici

Alina Hlipcă-radovici

Agenție De Marketing Și Social Media
alina Hlipcă Marketing Agency
hlipca.alina@yahoo.com
0726544215
Ramona  Cervenciuc

Ramona Cervenciuc

Design Și Consiliere Vestimentară
sc Alira Trust World Srl.
contact@costumecuatitudine.ro
0747065919
Vasile  Ailene

Vasile Ailene


Liga Studentilor Centru Universitar Ploiesti
vasile.ailene@yahoo.com
0752843113
Costin  Alexandru

Costin Alexandru


Sc Mariad Serv Srl
costin.alexandru@mariadserv.ro
0728303797
Vladimir  Putnic

Vladimir Putnic


Pem-tim Equipro
office@pem-tim.ro
0723532483
Claudia  Grigorii

Claudia Grigorii

Locul Ideal De Cazare Atât Pentru Oamenii De Afaceri, Cât Și Pentru Turiștii Care Vizitează Orașul.
hotel Arnia
claudiagrig@yahoo.com
0722892155
Victor   Ganea

Victor Ganea


Digi Plus
ganeavictor75@yahoo.com
642333334
Claudia  Clicinschi

Claudia Clicinschi

Activitatile Educativ-reacreative.
esteli
claudia.clicinschi@yahoo.com
0725219179
Livia  Rus

Livia Rus


S.c. Agro Marus S.r.l.
office@agromarus.ro
0747862350
Marius  Darie

Marius Darie


Mind Detox
Hello@minddetox.ro
0721288577
Ionut  Dima

Ionut Dima


Perfexya
leonard.dima@perfexya.com
615025106
Cristina Mihaela  Tanase

Cristina Mihaela Tanase

Salon Hair Styl
Cryssstyle
cristina.tanase20021990@gmail.com
642713153
Pavel  Moscalu

Pavel Moscalu

Servicii De Topografie Si Cadastru
Terracad Construct
terracad.construct@gmail.com
0741343456
Alexandru  Dima

Alexandru Dima


Alexandru Dima Law Office
alexandru@dima.legal
074945855
Valeria  Radu

Valeria Radu

Agentie De Marketing
álmara Marketing
info@almaramarketing
641117686
George  Țangara

George Țangara


Trendex Electronics
george.tangara@trendex.ro
0722295183
Georgian  Godeanu

Georgian Godeanu


Start B Logic
georgian.godeanu@startblogic.ro
0723006425
Alfred  Popescu

Alfred Popescu


Proconfort
alfred.popescu33@gmail.com
646194498
Cristina  Arad

Cristina Arad

Furnizori De Echipamente Și Tehnologie În Industria Sticlei
alumni
cristina.arad@alm.ro
0722546546
Loredana  Ionescu

Loredana Ionescu


Life And Business Coaching
loredana.constanta.dumitru@gmail.com
0734239308
Angelica  Ene

Angelica Ene


Diamond Consulting
angelica.ene@diamondconsulting.ro
0744240769
Diana  Năstăsescu

Diana Năstăsescu

Consultanță În Management Și Resurse Umane, Evaluare Și Training

dianavigu@gmail.com
0744372047
Maria   Barbu

Maria Barbu


”barbu”- Societate Profesională Notarială
office@notarbarbu.ro
0726007898
Georgeta   Păsculescu

Georgeta Păsculescu


Duo Lend Solution
pasculescu.georgeta@gmail.com
0744442096
Mihai  Boisteanu

Mihai Boisteanu

Programare Roboti; Automatizari Industriale; Proiectare Electrica Si De Automatizare; Asamblare De Tablouri Electrice Pana La 4000a; Proiectare Mecanica 3d (solidworks); Instalatii Electrice.
kardynal
boisteanumihai@kindustrial.ro
0732492761
Elisei   Profir

Elisei Profir


Bizz.club Romania
pro.elisei@gmail.com
0747592366
Emilian   Tarcan

Emilian Tarcan

Suntem Recunoscuţi Pentru Experienţa De Peste 18 Ani In Domeniul Imobiliar, Capacitaţile Şi Abilitaţile Necesare Incheierii Unor Tranzacţii In Cele Mai Avantajoase Condiţii
casa Albă Imobiliare
emilian@casa-alba.ro
40745788993
Marius  Țîncă

Marius Țîncă


Fast & Quality Services Si Choose Training
m.tinca@fqs.ro
0730015440
Madalin  Dinu

Madalin Dinu


Restart Energy One
madalin.dinu@restartenergy.ro
0721030222
Ioana  Luca

Ioana Luca

Restaurant Cu Specific Spaniol
andalu Gastrobar
andalu.gastrobar@gmail.com
0740977316
Oana Codruța  Miloicov Băcean

Oana Codruța Miloicov Băcean


Holistic Lounge Srl
baceano@gmail.com
0745170879
Daniel  Chirica

Daniel Chirica


Novo Hogar
clientes@gruponovohogar.com
678154304
Aurel  Rusu

Aurel Rusu

Cursul Online De Investiții La Bursă
investeo
aruconde.srl@gmail.com
0723890542
Petru Dan  Grierosu

Petru Dan Grierosu


Petru Dan Grierosu
petrishor_2006@yahoo.com
697202762
Eliza  Voicu

Eliza Voicu


Cabinet De Avocat
avocat_eliza.voicu@yahoo.com
0728108779
Alin  Velciu

Alin Velciu


Desy
alin.velciu@desy.ro
0721768627
Cătălin   Timiș

Cătălin Timiș

Broderie Computerizată Și Print Dtg Pentru B2b
embroideryhouse
catalintimis3@gmail.com
0761606635
Orest  Bolbocean

Orest Bolbocean

Clinică De Neurologie Funcțională, Homeopatie, Acupunctură Și Estetică.
empatio
clinica@empatio.ro
40767450507
Constantin   Cotofrei

Constantin Cotofrei


Ferma De Struți Din Valea Adâncă
constantin_cotofrei@yahoo.com
0727386504
Bogdan  Nemes

Bogdan Nemes

Proiectare Constructii Civile Si Industriale, Realizare Proiecte Cu Finantari Nerambursabile
s.c. Eurodraft Proiect Design S.r.l.
nemes.bogdan@gmail.com
0720315097
Camelia  Dumitrita

Camelia Dumitrita


Restaurante Buen Sabor
camisor32@gmail.com
697454085
Ovidiu  Oltean

Ovidiu Oltean

Traininguri, Consultanta Si Cursuri Online De Public Speaking
the Top Speakers Srl
ovi@ovidiuoltean.ro
0745483896
Oana  Cotorceanu

Oana Cotorceanu


Saltmed Therapy Srl
saltmedtherapy@outlook.com
0733102448
Ciprian  Manea

Ciprian Manea


Mansale Vision
maneaciprian03@gmail.com
0735090926
Angela  Chirca

Angela Chirca


Ancla Production
icachirca@gmail.com
0720953212
Mariana  Ștefan

Mariana Ștefan

Suntem Una Dintre Primele Companii Din Țară, Cu Capital 100% Românesc, Care Activează În Domeniul Construcțiilor.
conest Sa
mariana.stefan@conestiasi.ro
0799305770
Mihaela  Musteață

Mihaela Musteață

Viva Fm Iași Este Un Post De Radio Local.
viva Fm
mihaela@vivafm.ro
0759037701
Vasile  Roman

Vasile Roman


Roman's Partners 2020
v_roman2005@yahoo.com
0744657415
Mihai   Moreanu

Mihai Moreanu


Morem Group Srl
mihai.moreanu@moremgroup.ro
0723537255
Claudiu  Roman

Claudiu Roman

Cult Of Coders Este O Companie De Dezvoltare Web.
cult Of Coders
claudiu.roman@cultofcoders.com
0747060982
Mălin   Sofroni

Mălin Sofroni

Consultanță În Accesarea Fondurilor Europene
regal Group
office.regalgroup@yahoo.com
0755813496
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă

Contabilitate, Consultanta Fiscala Si Audit
S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Nicoleta   Vlad

Nicoleta Vlad


Nikol Beauty
peluquerianikolcoslada@yahoo.com
672247231
Stefan Alin  Moldovan

Stefan Alin Moldovan



chapaypinturalin@gmail.com
677595730
Adrian  Sorocaniuc

Adrian Sorocaniuc

Diagnostic Financiar Al Afacerii Și Consultanță
feedforward As Consulting
office@asconsulting.ro
0748198967
Paul   Cozariuc

Paul Cozariuc

Cultivam Cereale (grau, Rapita, Orz, Etc) Si Ne Ocupam Cu Comercializarea Productiei Obtinute
Formula Eco
paul_cozariuc@yahoo.com
0721297171
Daniel  Doroftea

Daniel Doroftea

Centru De Fitness/ Sală De Sport
fantastic Fit
daniel.doroftea@yahoo.com
0741080817
Daniel  Cioancă

Daniel Cioancă

Club De Networking, Revista Online, Workshop-uri De Business
devos
daniel.cioanca@devos.ro
40740094332
Ciprian  Bodo

Ciprian Bodo

Producător Rulouri Gazon. Oferim Soluții De Amenajare Spații Verzi La Prețuri Competitive
oxygazon
ciprian.bodo@oxygazon.ro
0735413413
Ovidiu  Stochici

Ovidiu Stochici

Singurul Club Particular Din Iași Participant În Campionatele Naționale Organizate De Federația Română De Baschet.
club Sportiv Stomart
stochiciovidiu@gmail.com
0747435666
Marius  Velescu

Marius Velescu

Principalii Importatori Și Distribuitori Din Sectorul De Comerț Cu Amănuntul Și Al Serviciilor Alimentare De Polietilenă Și Consumabile De Hârtie.
barrier Vacuum Bags
contact@ambalajepersonalizate.ro
0755116156
Gianina  Doroftea

Gianina Doroftea

Slim On Este O Platformă De Antrenamente Online.
slim On
doroftea.gianina@gmail.com
0740370878
Florentina  Lungu

Florentina Lungu


Centrul Educational Cursuri Copii Ploiești, Succes Personal Și Logiscool Ploiesti
florentina.lungu@succespersonal.ro
0723158725
Daniela  Olaru

Daniela Olaru


Pike Place
pikeplace8@gmail.com
0752927214
Cosmin  Marginean

Cosmin Marginean


Multiservicios Marginean Sl
multiserviciosmargineansl@gmail.com
642225909
Dana  Lupșa

Dana Lupșa

Comunitati De Femei Antreprenoare Si Educatie Financiara Pentru Copii
asociația Happy Moms
dana.lupsa@gmail.com
0722612965
Liliana  Lișman

Liliana Lișman


The Logician
liliana.lisman@thelogician.ro
0744503790
Oana  Lupu

Oana Lupu

Consultare Și Proiectare Peisagistică
arhipeis Online
lupu_oana2007@yahoo.com
0745313858
Ionel  Timofte

Ionel Timofte


Ionel Timofte
robert-laura@hotmail.com
680318161
Iulian  Sandu

Iulian Sandu

Web Development, Branding, Seo, Ppc, Grafică Sau Copywriting.
innvision
iulian@innvision.ro
40741768313
Mihai   Oprea

Mihai Oprea

Construim Branduri Puternice.
o.m. Creativ
mihai@omcreativ.ro
0766418386
Adrian  Dascal

Adrian Dascal

Servicii Fotografice & Design Specializat
dascal Image
dascal.visual@gmail.com
0721443396
Eugeniu  Lisnic

Eugeniu Lisnic

Dacă Îți Dorești Să Te Bucuri De Minunatele Zile De Vară În Propria Gradină Fără Ca Soarele Să-ți Dea Bătăi De Cap, Soluția Cea Mai Practică Și Estetică În Același Timp Este Utilizarea De Pergole Retractabile.
sun Leader Srl
info@sunleader.ro
0770444888
Adrian  Taragan

Adrian Taragan


Taragan Construcciones Y Reformas Sl
adriantaragan@gmail.com
609777986
Ionut  Urzeala

Ionut Urzeala


Owner Bizz.club, Partener Verzibox, Președinte Isports
i.urzeala@ymail.com
0724139353
Mihaela  Ratan

Mihaela Ratan


Devos/bizz.club
mihaela.ratan@devos.ro
0755533867
Cristian  Radu

Cristian Radu

Consultant De Business
cristian Radu Consulting
info@cristianradu.net
697636144
Iulian  Ihnatov

Iulian Ihnatov


Dear Consultant
iulian.ihnatov@uaic.ro
40745104894
Mara  Iepure

Mara Iepure

The Professional's Selling Game
sellification.org
mara@sellification.org
0740636213
Denis  Fogas

Denis Fogas


Neomed Expert Agent De Asigurare
Neomedexpertconsult@gmail.com
0723205246
Csönge Réka  Kovács

Csönge Réka Kovács


Nn Asigurari De Viata
csonge-reka.kovacs@nnconsultant.ro
0745791998
Robert  Dalas

Robert Dalas

Servicii Profesionale De Comercializare, Service Si Inchiriere De Scule Si Utilaje Pentru Constructii.
eurotech
robert.dalas@eurotech-iasi.ro
0740884203
Alexandru  Dan

Alexandru Dan


Legis & Conta Consulting
danalexlcc@gmail.com
0724579089

Dorești să te alături comunității bizz.club România?