Clubul oamenilor de
afaceri din România

Membri Locali

Stefan Alin  Moldovan

Stefan Alin Moldovan



chapaypinturalin@gmail.com
677595730
Teodor   Cristian

Teodor Cristian


Edetailing Professional Solutions Srl
teocristi2002@gmail.com
0722696535
Ionut  Urzeala

Ionut Urzeala


Owner Bizz.club, Partener Verzibox, Președinte Isports
i.urzeala@ymail.com
0724139353
Alina  Hlipcă-radovici

Alina Hlipcă-radovici

Agenție De Marketing Și Social Media
alina Hlipcă Marketing Agency
hlipca.alina@yahoo.com
0726544215
Petrica Robert  Grigoriu

Petrica Robert Grigoriu



grigoriu.petrisor@yahoo.com
0757902784
Oana   Maftei

Oana Maftei

Aromazen Este O Firmă De Catering Cu Mâncare Sănătoasă.
aromazen
office@aromazen.ro
40753599035
Ioana  Stan

Ioana Stan

Consultanță și Educație Financiară Pentru Antrepenori
ioanastan.ro
contact@ioanastan.ro
0756192911
Robert  Dalas

Robert Dalas

Servicii Profesionale De Comercializare, Service Si Inchiriere De Scule Si Utilaje Pentru Constructii.
eurotech
robert.dalas@eurotech-iasi.ro
0740884203
Ciprian  Văraru

Ciprian Văraru


Vararu Ciprian-andrei Persoană Fizică Autorizată
Ciprianvararu06@gmail.com
40753579649
Eva Elena Daniela  Badea

Eva Elena Daniela Badea


Sc Cofetaria Narcisa Srl
eva.badea86@gmail.com
0727121006
Violeta  Bizineche

Violeta Bizineche


Bevibo 2 Serv
violetabevibo@yahoo.com
0746081835
Mihai  Costea

Mihai Costea

Solutii Software Pe Tehnologii Web
cosmic Web Srl
mihaicostea@cosmicweb.ro
0766379439
Aurel  Rusu

Aurel Rusu

Cursul Online De Investiții La Bursă
investeo
aruconde.srl@gmail.com
0723890542
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă


S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Ovidiu  Stochici

Ovidiu Stochici

Singurul Club Particular Din Iași Participant În Campionatele Naționale Organizate De Federația Română De Baschet.
club Sportiv Stomart
stochiciovidiu@gmail.com
0747435666
Paul   Cozariuc

Paul Cozariuc

Cultivam Cereale (grau, Rapita, Orz, Etc) Si Ne Ocupam Cu Comercializarea Productiei Obtinute
Formula Eco
paul_cozariuc@yahoo.com
0721297171
Ilinca  Condrea

Ilinca Condrea

Piscina, Restaurant, Pensiune, Evenimente În Iași
eos Complex
ilinca@eosclub.ro
0748884382
Bogdan  Nemes

Bogdan Nemes

Proiectare Constructii Civile Si Industriale, Realizare Proiecte Cu Finantari Nerambursabile
s.c. Eurodraft Proiect Design S.r.l.
nemes.bogdan@gmail.com
0720315097
Diana  Grosu

Diana Grosu

Program De Televiziune
iași Tv Life
diana.grosu@iasitvlife.ro
0734545367
Dana  Lupșa

Dana Lupșa

Comunitati De Femei Antreprenoare Si Educatie Financiara Pentru Copii
asociația Happy Moms
dana.lupsa@gmail.com
0722612965
Constantin  Isarie

Constantin Isarie

Servicii Video Marketing
studioup
costel.isarie@gmail.com
0740035741
Ana   Palimariu

Ana Palimariu


Palimariu Ana Maria Persoana Fizica Autorizata
contact@anapalimariu.ro
0746553247
Alexandru  Dima

Alexandru Dima


Alexandru Dima Law Office
alexandru@dima.legal
074945855
Ovidiu  Oltean

Ovidiu Oltean

Traininguri, Consultanta Si Cursuri Online De Public Speaking
the Top Speakers Srl
ovi@ovidiuoltean.ro
0745483896
Mihai  Boisteanu

Mihai Boisteanu

Programare Roboti; Automatizari Industriale; Proiectare Electrica Si De Automatizare; Asamblare De Tablouri Electrice Pana La 4000a; Proiectare Mecanica 3d (solidworks); Instalatii Electrice.
kardynal
boisteanumihai@kindustrial.ro
0732492761
Adrian  Taragan

Adrian Taragan


Taragan Construcciones Y Reformas Sl
adriantaragan@gmail.com
609777986
Cristina  David

Cristina David


B. C. Davideal S.r.l.
bcdavideal@gmail.com
0758191334
Adrian  Dascal

Adrian Dascal

Servicii Fotografice & Design Specializat
dascal Image
dascal.visual@gmail.com
0721443396
Adrian  Sorocaniuc

Adrian Sorocaniuc

Diagnostic Financiar Al Afacerii Și Consultanță
feedforward As Consulting
office@asconsulting.ro
0748198967
Cosmin  Clipa

Cosmin Clipa

Companie Națională Din Domeniul Producției Publicitare
promer
cosmin.clipa@promer.ro
0756114525
Mălin   Sofroni

Mălin Sofroni

Consultanță În Accesarea Fondurilor Europene
regal Group
office.regalgroup@yahoo.com
0755813496
Cristian  Bârleanu

Cristian Bârleanu


Cristian Abc
contact@fotoevenimenteiasi.ro
0720232064
Florin  Aconstantinesei

Florin Aconstantinesei


Sc Terraverde Srl
florin.aconstantinesei@terraverde.com.ro
0721891709
Constantin   Cotofrei

Constantin Cotofrei


Ferma De Struți Din Valea Adâncă
constantin_cotofrei@yahoo.com
0727386504
Diana  Năstăsescu

Diana Năstăsescu

Consultanță În Management Și Resurse Umane, Evaluare Și Training

dianavigu@gmail.com
0744372047
Camelia  Dumitrita

Camelia Dumitrita


Restaurante Buen Sabor
camisor32@gmail.com
697454085
Carmen - Alina  Burlat

Carmen - Alina Burlat


Casa Retro
officecasaretro@gmail.com
0723716481
Alfred  Popescu

Alfred Popescu


Proconfort
alfred.popescu33@gmail.com
646194498
Aurel  Dumencu

Aurel Dumencu

Furnizori De Servicii De Mobilitate Auto Prin Leasing Operațional, Închirieri Mașini Ce Se Conduc Cu Permis B, Vânzări Mașini Rulate, Leasing Operațional Echipamente Și Utilaje
autonom Services Sa
aurel.dumencu@autonom.ro
0755155203
Valentina  Gheorghe

Valentina Gheorghe


Cabinet De Avocatura Asociate Gheorghe Valentina-lucăcel Iuliana
gheorghe.vali@gmail.com
0720008779
Vlad  Tudorache

Vlad Tudorache


Autonom
vlad.tudorache@autonom.ro
0758047368
Liliana  Lișman

Liliana Lișman


The Logician
liliana.lisman@thelogician.ro
0744503790
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă

Contabilitate, Consultanta Fiscala Si Audit
S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Denis  Fogas

Denis Fogas


Neomed Expert Agent De Asigurare
Neomedexpertconsult@gmail.com
0723205246
Cosmin  Marginean

Cosmin Marginean


Multiservicios Marginean Sl
multiserviciosmargineansl@gmail.com
642225909
Silviu  Georgescu

Silviu Georgescu


Gedis Beverages
silviugeorgescu@gedisbeverages.ro
0733226083
Daniel  Cioancă

Daniel Cioancă

Vânzări Pe Plus
Bizz Sell Adviser
daniel@selladviser.ro
40740094332
Georgeta   Păsculescu

Georgeta Păsculescu


Skills4future
pasculescu.georgeta@gmail.com
0744999299
Reurean-pintilei   Andrei

Reurean-pintilei Andrei

Medici Specialiști Și Primari În Specialitatea Diabet, Nutriție, Boli Metabolice, Nutriționisti – Dieteticieni Licențiați
Clinica De Nutriție
andrei@clinicadenutritie.ro
0740295759
Iulian  Ihnatov

Iulian Ihnatov


Dear Consultant
iulian.ihnatov@uaic.ro
40745104894
Florin  Babău

Florin Babău


Clever Restart Concept S.r.l.
restart.ddd@gmail.com
0770180224
Cristina  Arad

Cristina Arad

Furnizori De Echipamente Și Tehnologie În Industria Sticlei
alumni
cristina.arad@alm.ro
0722546546
Zsolt  Rudnyanszky

Zsolt Rudnyanszky

Producator Si Importator De Materiale Publicitare
j & J Group Srl
zsolt@jjdisplays.ro
0722809006
Oana  Falup

Oana Falup

Coachcompanion România Este O Companie De Training In Coaching Certificata De Icf
coach Companion Romania Srl
oana.falup@coachcompanion.ro
0744829347
Valeria  Radu

Valeria Radu

Agentie De Marketing
álmara Marketing
info@almaramarketing
641117686
Mihaela  Ratan

Mihaela Ratan


Devos/bizz.club
mihaela.ratan@devos.ro
0755533867
Alexandru  Dan

Alexandru Dan


Legis & Conta Consulting
danalexlcc@gmail.com
0724579089
Catalin  Beni

Catalin Beni


Instalaciónes De Aluminio Y Pvc Beni Sl
benicb@hotmail.es
664549001
Victor   Ganea

Victor Ganea


Digi Plus
ganeavictor75@yahoo.com
642333334
Ionut  Dima

Ionut Dima


Perfexya
leonard.dima@perfexya.com
615025106
Mara  Iepure

Mara Iepure

The Professional's Selling Game
sellification.org
mara@sellification.org
0740636213
Mihaela  Berteanu

Mihaela Berteanu


Campion Broker De Asigurare Si Reasigurare
mihaela.berteanu@campionbroker.ro
0728303786
Ciprian  Manea

Ciprian Manea


Mansale Vision
maneaciprian03@gmail.com
0735090926
Marius  Țîncă

Marius Țîncă


Fast & Quality Services Si Choose Training
m.tinca@fqs.ro
0730015440
Cristian  Radu

Cristian Radu

Consultant De Business
cristian Radu Consulting
info@cristianradu.net
697636144
George  Țangara

George Țangara


Trendex Electronics
george.tangara@trendex.ro
0722295183
Mihai  Pindaru

Mihai Pindaru

Noi Te Ajutăm Să Spui Povestea Brandului Tău Printr-o Experiență Vizuală Completă. Transmite Un Mesaj Consecvent Și Conecteaza-te La Un Nivel Profund Cu Publicul Tău Țintă. Transmite Emoție Și Oamenii Vor Veni Către Tine!
storyverse Media
mihai@storyversemedia.ro
0727481131
Alexandra  Ochea

Alexandra Ochea


Bizz.club
alexa.ochea@yahoo.com
0735294404
Costin  Alexandru

Costin Alexandru


Sc Mariad Serv Srl
costin.alexandru@mariadserv.ro
0728303797
Angela  Chirca

Angela Chirca


Ancla Production
icachirca@gmail.com
0720953212
Nicolas Valentin   Neculai

Nicolas Valentin Neculai


Carpathian Berries Srl
continentalberries@gmail.com
0752111275
Elisei   Profir

Elisei Profir


Bizz.club Romania
pro.elisei@gmail.com
0747592366
Vlad  Gafencu

Vlad Gafencu


Devos/bizz.club
vlad.gafencu@yahoo.com

Mihaela  Musteață

Mihaela Musteață

Viva Fm Iași Este Un Post De Radio Local.
viva Fm
mihaela@vivafm.ro
0759037701
Laurentiu   Dumitras

Laurentiu Dumitras


La Inot Lcd Srl
laurentiu_dumitras@yahoo.com
0726257938
Vasile  Roman

Vasile Roman


Roman's Partners 2020
v_roman2005@yahoo.com
0744657415
Petru Dan  Grierosu

Petru Dan Grierosu


Petru Dan Grierosu
petrishor_2006@yahoo.com
697202762
Emilia Raluca  Socaciu

Emilia Raluca Socaciu


Emilia Socaciu
ers.abogadosalcala@yahoo.com
600292243
Claudiu  Roman

Claudiu Roman

Cult Of Coders Este O Companie De Dezvoltare Web.
cult Of Coders
claudiu.roman@cultofcoders.com
0747060982
Florentina  Lungu

Florentina Lungu


Centrul Educational Cursuri Copii Ploiești, Succes Personal Și Logiscool Ploiesti
florentina.lungu@succespersonal.ro
0723158725
Cătălina  Pantilimon

Cătălina Pantilimon

#privacymagistrus ------------- G D P R Is My Way
Privacy Magistrus Srl
catalina@gdprmag.com
0755050270
Oana  Cotorceanu

Oana Cotorceanu


Saltmed Therapy Srl
saltmedtherapy@outlook.com
0733102448
Marius  Buneru

Marius Buneru


Business Mentor
marius.buneru@gmail.com
0723199522
Oana-andreea  Moldovan, Specialist De Marketing Și Suport Vânzări. Personalizăm Soluții De Digitalizare

Oana-andreea Moldovan, Specialist De Marketing Și Suport Vânzări. Personalizăm Soluții De Digitalizare

Soluții De Digitalizare A Documentelor, Optimizarea Proceselor Și Integrare A Semnăturii Electronice.
beck Et Al.
oana.moldovan@becketal.com
0722154349
Oana Codruța  Miloicov Băcean

Oana Codruța Miloicov Băcean


Holistic Lounge Srl
baceano@gmail.com
0745170879
Ciprian  Bodo

Ciprian Bodo

Producător Rulouri Gazon. Oferim Soluții De Amenajare Spații Verzi La Prețuri Competitive
oxygazon
ciprian.bodo@oxygazon.ro
0735413413
Mihai   Oprea

Mihai Oprea

Construim Branduri Puternice.
o.m. Creativ
mihai@omcreativ.ro
0766418386
Gabriel  Moisescu

Gabriel Moisescu

Chatboți Customizati De Messenger
chatbot Marketing
gabriel@video.seo.eu
0728742658
Cristian  Tamaș

Cristian Tamaș

Soluții Business Software & Management
auto-pilot
cristian.tamas@auto-pilot.ro
40768439062
Madalin  Dinu

Madalin Dinu


Restart Energy One
madalin.dinu@restartenergy.ro
0721030222
Eliza  Voicu

Eliza Voicu


Cabinet De Avocat
avocat_eliza.voicu@yahoo.com
0728108779
Eugeniu  Lisnic

Eugeniu Lisnic

Dacă Îți Dorești Să Te Bucuri De Minunatele Zile De Vară În Propria Gradină Fără Ca Soarele Să-ți Dea Bătăi De Cap, Soluția Cea Mai Practică Și Estetică În Același Timp Este Utilizarea De Pergole Retractabile.
sun Leader Srl
info@sunleader.ro
0770444888
Andreea  Năstase

Andreea Năstase


Bt Mic
andreea.nastase@btmic.ro
0747051829
Nicoleta   Vlad

Nicoleta Vlad


Nikol Beauty
peluquerianikolcoslada@yahoo.com
672247231
Angelica  Ene

Angelica Ene


Diamond Consulting
angelica.ene@diamondconsulting.ro
0744240769
Vasile  Ailene

Vasile Ailene


Liga Studentilor Centru Universitar Ploiesti
vasile.ailene@yahoo.com
0752843113
Csönge Réka  Kovács

Csönge Réka Kovács


Nn Asigurari De Viata
csonge-reka.kovacs@nnconsultant.ro
0745791998
Simona   Bâgu

Simona Bâgu


Standard Cont
bagusimona@gmail.com
0744654186
Ramona  Cervenciuc

Ramona Cervenciuc

Design Și Consiliere Vestimentară
sc Alira Trust World Srl.
contact@costumecuatitudine.ro
0747065919
Orest  Bolbocean

Orest Bolbocean

Clinică De Neurologie Funcțională, Homeopatie, Acupunctură Și Estetică.
empatio
clinica@empatio.ro
40767450507
Diana  Stîngă

Diana Stîngă

Darcom Energy Oferta Servicii De Proiectare, Comercializare, Instalare, Reparatii Si Intretinere A Sistemelor Fotovoltaice De Tip On-grid, Off-grid Si Hibrid.
darcom Energy Solutions Srl
diana@darcomenergy.ro
0723909007
Aurelia  Ilies

Aurelia Ilies

Consultanță Pentru Afaceri Și Management
Ayn Business&development S.r.l.
ayn.ilies@gmail.com
0734402950
Ionel  Timofte

Ionel Timofte


Ionel Timofte
robert-laura@hotmail.com
680318161
Răzvan   Zvorișteanu

Răzvan Zvorișteanu


Promer Group
razvan.zvoristeanu@promer.ro
0745515741
Cristina Mihaela  Tanase

Cristina Mihaela Tanase

Salon Hair Styl
Cryssstyle
cristina.tanase20021990@gmail.com
642713153
Liviu  Zârnovean

Liviu Zârnovean

Arhitectura Si Design Interior
dart Architects
liviu.z@darch.ro
0722249091
Marius  Darie

Marius Darie


Mind Detox
Hello@minddetox.ro
0721288577
Iulian  Sandu

Iulian Sandu

Web Development, Branding, Seo, Ppc, Grafică Sau Copywriting.
innvision
iulian@innvision.ro
40741768313
Mihai   Moreanu

Mihai Moreanu


Morem Group Srl
mihai.moreanu@moremgroup.ro
0723537255
Ildiko  Fodor

Ildiko Fodor


Verbum Assist Srl
fodorildiko@yahoo.com
0724578690
Ema  Căpitănescu

Ema Căpitănescu

Training-uri Și Cursuri De Inteligență Emoțională
intellitrust.net
e@emacapitanescu.com
0730964404
Eugen   Resmelita

Eugen Resmelita


Talleres Multicar
eresmelita@yahoo.com
678154559
Mihai  Doci

Mihai Doci

Susțin Liderii Să Depășească Obstacolele În Viața Profesională & Personală #leadership #conflict Management & Stres #dezvoltarea Echipei #recrutare Personal #vanzari #comunicare Cu Clienții #relația De Cuplu
mentorcoach.biz
mihai@mentorcoach.biz
0741272077
Daniel  Chirica

Daniel Chirica


Novo Hogar
clientes@gruponovohogar.com
678154304
Violeta   Tanasă

Violeta Tanasă

Societatea De Contabilitate Si Audit Financiar
image Consult Office
contact@contaconsult.tm.ro
0742266615
Denis   Fogas

Denis Fogas


Neomed Expert Agent De Asigurare
Denis.Fogas@nnconsultant.ro
0723205246
Viorel   Săvel

Viorel Săvel

Europasped Logistics Isi Propune Sa Ofere Solutii De Transport Si Logistica, Sa Fie Partenerul Tau De Incredere Intr-un Domeniu Atat De Necesar Si Interesant : Transportul De Marfuri.
europa Sped Logistics
savel.blaga@europaspedlogistics.ro
0746364600
Daniela  Olaru

Daniela Olaru


Pike Place
pikeplace8@gmail.com
0752927214

Dorești să te alături comunității bizz.club România?