Clubul oamenilor de
afaceri din România

Membri Locali

Marius  Velescu

Marius Velescu

Principalii Importatori Și Distribuitori Din Sectorul De Comerț Cu Amănuntul Și Al Serviciilor Alimentare De Polietilenă Și Consumabile De Hârtie.
barrier Vacuum Bags
contact@ambalajepersonalizate.ro
0755116156
Mihail  Stah

Mihail Stah

Fabricarea Si Comercializarea Produselor Textile
stamol Grup
director@conteelegant.ro
0785588470
Diana  Grosu

Diana Grosu

Program De Televiziune
iași Tv Life
diana.grosu@iasitvlife.ro
0734545367
Liviu  Zârnovean

Liviu Zârnovean

Arhitectura Si Desing Interior
dart Architects
liviu.z@darch.ro
0722249091
George  Țangara

George Țangara


Trendex Electronics
george.tangara@trendex.ro
0722295183
Florin  Aconstantinesei

Florin Aconstantinesei


Sc Terraverde Srl
florin.aconstantinesei@terraverde.com.ro
0721891709
Gianina  Doroftea

Gianina Doroftea

Slim On Este O Platformă De Antrenamente Online.
slim On
doroftea.gianina@gmail.com
0740370878
Răzvan   Zvorișteanu

Răzvan Zvorișteanu


Promer Group
razvan.zvoristeanu@promer.ro
0745515741
Oana Codruța  Miloicov Băcean

Oana Codruța Miloicov Băcean


Holistic Lounge Srl
baceano@gmail.com
0745170879
Ilinca  Condrea

Ilinca Condrea

Piscina, Restaurant, Pensiune, Evenimente În Iași
eos Complex
ilinca@eosclub.ro
0748884382
Mihaela  Berteanu

Mihaela Berteanu


Campion Broker De Aigurari
mihaela.berteanu@campionbroker.ro
0728303786
Mihai  Boisteanu

Mihai Boisteanu


Kardynal
boisteanumihai@kindustrial.ro
0732492761
Dana  Lupșa

Dana Lupșa

Comunitati De Femei Antreprenoare Si Educatie Financiara Pentru Copii
asociația Happy Moms
dana.lupsa@gmail.com
0722612965
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă

Contabilitate, Consultanta Fiscala Si Audit
S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Florina   Babau

Florina Babau


Ascent Group
florina.babau@ascentgroup.ro
0735333841
Oana  Lupu

Oana Lupu

Consultare Și Proiectare Peisagistică
arhipeis Online
lupu_oana2007@yahoo.com
0745313858
Laura  Popescu

Laura Popescu


Metropolitan Life
laura.popescu@agentiemetropolitanlife.ro
0731962600
Marius  Darie

Marius Darie


Mind Detox
Hello@minddetox.ro
0721288577
Mihaela  Musteață

Mihaela Musteață

Viva Fm Iași Este Un Post De Radio Local.
viva Fm
mihaela@vivafm.ro
0759037701
Cătălin   Timiș

Cătălin Timiș

Broderie Computerizată Și Print Dtg Pentru B2b
embroideryhouse
catalintimis3@gmail.com
0761606635
Constantin   Cotofrei

Constantin Cotofrei


Ferma De Struți Din Valea Adâncă
constantin_cotofrei@yahoo.com
40727386504
Vladimir  Putnic

Vladimir Putnic


Pem-tim Equipro
office@pem-tim.ro
0723532483
Razvan   Chirion

Razvan Chirion


Lubrisol Trade
office@lubrisol.ro
0726736412
Elisei   Profir

Elisei Profir


Bizz.club Romania
pro.elisei@gmail.com
0747592366
Daniel  Cioancă

Daniel Cioancă

Club De Networking, Revista Online, Workshop-uri De Business
devos
daniel.cioanca@devos.ro
40740094332
Vasile  Ciubotariu

Vasile Ciubotariu

Intervenim Cu Promptitudine La Orice Oră Pentru A Remedia Avarii La Orice Tip De Instalații
Depanari Rapide
contact@depanari-rapide.ro
0770655225
Ovidiu  Stochici

Ovidiu Stochici

Singurul Club Particular Din Iași Participant În Campionatele Naționale Organizate De Federația Română De Baschet.
club Sportiv Stomart
stochiciovidiu@gmail.com
0747435666
Mihai   Oprea

Mihai Oprea


Mirela Si Mihai
contact@mirelasimihai.ro
0766418386
Pavel  Moscalu

Pavel Moscalu

Servicii De Topografie Si Cadastru
Terracad Construct
terracad.construct@gmail.com
0741343456
Ioana  Stan

Ioana Stan

Consultanță și Educație Financiară Pentru Antrepenori
best4business
contact@ioanastan.ro
0756192911
Violeta   Tanasă

Violeta Tanasă

Societatea De Contabilitate Si Audit Financiar
image Consult Office
contact@contaconsult.tm.ro
0742266615
Alin  Velciu

Alin Velciu


Desy
alin.velciu@desy.ro
0721768627
Alexandra  Ochea

Alexandra Ochea


Bizz.club
ploiesti@bizz.club
0735294404
Lelia  Grigore

Lelia Grigore


Sca Dobrinescu Dobrev
lelia@dobrinescudobrev.ro
0729093283
Theodor  Irimescu

Theodor Irimescu

Cursuri De Tehnologie Adaptate Copiilor, Traineri Specializați Din Industria It Gata Să Inspire Tânăra Generație Spre A Lucra Cu Computerul.
code School
theodor@codeschooliasi.ro
40726210351
Roxana  Baban

Roxana Baban

Cabinet De Avocatură
Cabinet Avocat Roxana Baban
avocat.roxana.baban@gmail.com
0742985205
Maria   Barbu

Maria Barbu


”barbu”- Societate Profesională Notarială
office@notarbarbu.ro
0726007898
Violeta  Bizineche

Violeta Bizineche


Bevibo 2 Serv
violetabevibo@yahoo.com
0746081835
Mihaela  Geangu

Mihaela Geangu

Paralela 45 Este O Agentie De Turism.
paralela 45
barlad@paralela45.ro
0745168798
Ioana  Chirianu

Ioana Chirianu

Servicii De Hr
Ioana Chirianu Pfa
ioana.chirianu@gmail.com
0762050643
Luminita  Coman

Luminita Coman


As H Roses Srl
lumicoman@yahoo.com
0723306960
Loredana  Ionescu

Loredana Ionescu


Life And Business Coaching
loredana.constanta.dumitru@gmail.com
0734239308
Daniel  Doroftea

Daniel Doroftea

Centru De Fitness/ Sală De Sport
fantastic Fit
daniel.doroftea@yahoo.com
0741080817
Mariana  Frincu

Mariana Frincu


Sc Therock Construct Srl
mariana_frincu@yahoo.com
0727741242
Mara  Iepure

Mara Iepure

The Professional's Selling Game
sellification.org
mara@sellification.org
0740636213
Vasile  Ailene

Vasile Ailene


Liga Studentilor Centru Universitar Ploiesti
vasile.ailene@yahoo.com
0752843113
Angelica  Ene

Angelica Ene


Diamond Consulting
angelica.ene@diamondconsulting.ro
0744240769
Edvin Robert  Taut

Edvin Robert Taut


Sc Tehno Instal Srl
tiproiect@gmail.com
0040741471526
Constantin  Isarie

Constantin Isarie

Servicii Video Marketing
studioup
costel.isarie@gmail.com
0740035741
Adrian  Sorocaniuc

Adrian Sorocaniuc

Diagnostic Financiar Al Afacerii Și Consultanță
feedforward As Consulting
office@asconsulting.ro
0748198967
Nizar  Badarnih

Nizar Badarnih


C.m.e. Dr. Nizar. K. Badarnih
bn2095k@gmail.com
0743494243
Carmen Delia  Mihaila

Carmen Delia Mihaila


Nn Asigurari De Viata Si Pensii
carmen.mihaila@nnconsultant.ro
0722985656
Mihai  Costea

Mihai Costea

Solutii Software Pe Tehnologii Web
cosmic Web Srl
mihaicostea@cosmicweb.ro
0766379439
Ovidiu  Oltean

Ovidiu Oltean

Traininguri, Consultanta Si Cursuri Online De Public Speaking
the Top Speakers Srl
ovi@ovidiuoltean.ro
0745483896
Adrian  Dascal

Adrian Dascal

Servicii Fotografice
Dascal Image
dascal.visual@gmail.com
0721443396
Madalin  Dinu

Madalin Dinu


Restart Energy One
madalin.dinu@restartenergy.ro
0721030222
Patricia  Potecea

Patricia Potecea

Servicii De Design Interior
imagoo Design
patriciapotecea@yahoo.com
0725739977
Adrian  Stratulat

Adrian Stratulat

Efectuăm Consultații Generale Și De Specialitate Și Tratamente Specifice, Adecvate Pentru Animale.
eris Vet
eris_vet_bucium@yahoo.com
0758864576
Claudia  Clicinschi

Claudia Clicinschi

Activitatile Educativ-reacreative.
esteli
claudia.clicinschi@yahoo.com
0725219179
Simona   Bâgu

Simona Bâgu


Standard Cont
bagusimona@gmail.com
0744654186
Aurelia  Ilies

Aurelia Ilies


Educatinro
ilies.aura@yahoo.com
40233781346
Andrei  Popescu

Andrei Popescu

Ajutăm Afacerile Să Crească Dezvoltând Branduri Sofisticate Și De Lungă Durată.
wave Ideas
office@wave-ideas.com
0756090559
Livia  Rus

Livia Rus


S.c. Agro Marus S.r.l.
office@agromarus.ro
0747862350
Maria Magdalena  Maftei

Maria Magdalena Maftei

Agenție De Turism
everyn Anima Holidays
mariamagdalenamaftei@gmail.com
40744762822
Alexandru  Dan

Alexandru Dan


Legis & Conta Consulting
danalexlcc@gmail.com
0724579089
Anda  Enache

Anda Enache


Concept 4 You
enacheandamirela@yahoo.com
0740661581
Eliza  Voicu

Eliza Voicu


Cabinet De Avocat
avocat_eliza.voicu@yahoo.com
0728108779
Alina  Hlipcă-radovici

Alina Hlipcă-radovici

Agenție De Marketing Și Social Media
alina Hlipcă Marketing Agency
hlipca.alina@yahoo.com
0726544215
Claudiu  Roman

Claudiu Roman

Cult Of Coders Este O Companie De Dezvoltare Web.
cult Of Coders
claudiu.roman@cultofcoders.com
0747060982
Mihai  Curecheru

Mihai Curecheru

Experiență În Proiectarea Produselor, Design Industrial Și Servicii De Inginerie.
avetech Design
mihai@avetechdesign.com
0740297535
Andrei  Crudu

Andrei Crudu

It Consultant And Trainer, Freelancer
nincode
andrei@crudu.eu
40727796355
Cristina  Arad

Cristina Arad

Furnizori De Echipamente Și Tehnologie În Industria Sticlei
alumni
cristina.arad@alm.ro
0722546546
Florentina  Lungu

Florentina Lungu


Logiscool - Centrul Educational Succes Personal Si Cursuri Copii Ploiesti
florentina.lungu@succespersonal.ro
0723158725
Susana  Böszörményi

Susana Böszörményi


Kinetoterapeut
boszormenyizsuzsa@yahoo.com
0744855943
Iuliana  Negru

Iuliana Negru


Vidya Project
negruiuliana_vidya@yahoo.com
0755677619
Eugeniu  Lisnic

Eugeniu Lisnic

Dacă Îți Dorești Să Te Bucuri De Minunatele Zile De Vară În Propria Gradină Fără Ca Soarele Să-ți Dea Bătăi De Cap, Soluția Cea Mai Practică Și Estetică În Același Timp Este Utilizarea De Pergole Retractabile.
sun Leader Srl
info@sunleader.ro
0770444888
Ioana  Luca

Ioana Luca

Restaurant Cu Specific Spaniol
andalu Gastrobar
andalu.gastrobar@gmail.com
0740977316
Eduard  Avramita

Eduard Avramita


Gear Moto Srl
Edi@gearmoto.ro
0759018363
Valentina  Gheorghe

Valentina Gheorghe


Le Temps Des Fleurs
gheorghe.vali@gmail.com
0720008779
Cristian  Bârleanu

Cristian Bârleanu


Cristian Abc
contact@fotoevenimenteiasi.ro
0720232064
Ioana Georgeta  Dănilă

Ioana Georgeta Dănilă


S.c. Danila And Partners Srl
ioanag.danila@gmail.com
0740068864
Adelaide - Loredana  Bocsa

Adelaide - Loredana Bocsa


S.c. Dedaly Construct 1002 Art S.r.l.
bocsa_adelaide@yahoo.com
0758605134
Silviu  Georgescu

Silviu Georgescu


Gedis Beverages
silviugeorgescu@gedisbeverages.ro
0733226083
Ramona  Cervenciuc

Ramona Cervenciuc

Design Și Consiliere Vestimentară
sc Alira Trust World Srl.
contact@costumecuatitudine.ro
0747065919
Ionut  Urzeala

Ionut Urzeala


Isports Ploiesti Si Echipamentul.ro
i.urzeala@ymail.com
0724139353
Robert  Dalas

Robert Dalas

Servicii Profesionale De Comercializare, Service Si Inchiriere De Scule Si Utilaje Pentru Constructii.
eurotech
robert.dalas@eurotech-iasi.ro
0740884203
Andreea  Tihulcă

Andreea Tihulcă

Rețea Privată De Sănătate
regina Maria
andreea.tihulca@reginamaria.ro
0723550363
Georgian  Godeanu

Georgian Godeanu


Start B Logic
georgian.godeanu@startblogic.ro
0723006425
Denis   Fogas

Denis Fogas


Nn Romania Asigurari Si Pensii
Denis.Fogas@nnconsultant.ro
0723205246

Dorești să te alături comunității bizz.club România?