Clubul oamenilor de
afaceri din România

5 Ani de BIZZ.CLUB Ploiești: O Călătorie de Succes și Inovație în Networking și Afaceri

Astăzi, punem laolaltă experiența, pasiunea și angajamentul de 5 ani pentru a sărbători o aniversare specială - aniversarea a 5 ani de existență a BIZZ.CLUB Ploiești! Este un moment de reflecție asupra parcursului nostru, de recunoaștere a eforturilor depuse și de anticipare a unui viitor plin de oportunități și realizări.

În acești cinci ani, am călătorit în lumea fascinantă a networkingului și afacerilor. Cu fiecare întâlnire, am câștigat cunoștințe noi, am dezvoltat abilități și am construit relații valoroase. Am experimentat momente de învățare, creștere și consolidare a comunității noastre.

Ceea ce ne diferențiază și ne face cu adevărat speciali este angajamentul nostru continuu pentru dezvoltare. Suntem acum mai experimentați decât oricând, și această experiență ne-a înarmat cu încredere și determinare pentru a face un nou pas spre excelență în afaceri. Suntem convinși că dezvoltarea continuă este cheia succesului într-o lume a afacerilor în continuă schimbare.

Cu acest scop în minte, am luat o decizie inspirată. Rolul de președinte/moderator nu va mai fi încredințat unei singure persoane, ci va fi preluat pe rând de membrii noștri dedicați, cei care doresc să își accelereze creșterea și să devină vizibili în comunitatea noastră. Această schimbare reflectă angajamentul nostru pentru egalitate și pentru dezvoltarea personală a fiecărui membru.

Primul dintre acești membri care își vor prelua această importantă responsabilitate este Georgian Godeanu, un adevărat pionier în dezvoltarea networkingului în Ploiești, acum 7 ani. Cu experiența sa vastă și cunoștințele acumulate, suntem siguri că va face o treabă excelentă în acest nou rol.

După Georgian, în acest sezon, vor urma în această funcție Costin Mădălin Dinu și Predoiu Mircea Gabriel, doi membri dedicați și pasionați de dezvoltare profesională.

Așa cum spune și Ionut Urzeala, deținătorul francizei BIZZ.CLUB Ploiești: "Cred că predarea responsabilității de acum va fi un pas înainte spre excelență în networking și afaceri pentru toți cei care vor ajunge în acest rol. Până acum, noi, cei care avem franciza, am fost cei de pe scenă sau apropiații noștri, iar acum le mulțumim tuturor celor care au făcut posibilă continuarea acestei activități, cu nu mai puțin de 200 de întâlniri până acum."

 

Să continuăm să construim împreună, să creștem și să ne ajutăm unii pe alții să atingem excelența în afaceri și networking. Cu încrederea că viitorul nostru este luminos, să facem din fiecare zi una în care să ne dezvoltăm și să ne ajutăm colegii să strălucească! Vă mulțumim tuturor pentru sprijinul și dedicarea voastră constantă în această călătorie minunată.

#BIZZCLUBPloiesti #Aniversare #DezvoltareProfesională #Networking #Comunitate #PerformanțăÎnAfaceri @urmăritori

Autor: Ionut Urzeala

Articole asemanatoare

iconita_data 01.03.2022

Ședința bizz.club Timișoara din 1 Martie 2022

iconita_data 14.06.2022

Ședința bizz.club Timișoara din 14 Iunie 2022

iconita_data 20.10.2020

Sesiunea de mentoring bizz.club România din 20 octombrie 2020